Oferta

DDP Lifting' V ' - skóra dojrzała 60 minut

Cena: 260 zł

REZERWUJ

Opis

Bio-rewitalizacja komórkowa i ochrona struktur kotwiczących poszczególne warstwy skóry: liftingujący zabieg kosmetyczny dla kobiet, które nie zgadzają się na bardziej widoczne linie i zmarszczki twarzy, które przychodzą z wiekiem. Wzmocniona peptydem Collagen Lift.

Ekskluzywny 51+3 HYALU COMPLEX™ o wielorakim działaniu bio-rewitalizacyjnym. Przywraca optymalny poziom elementów witalnych, które są niezbędne dla komunikacji komórkowej, oraz zwalcza problemy na wielu poziomach. Dla zrównoważonej i zregenerowanej skóry.

W zabiegu lifting V – 51+3 HYALU COMPLEX™ zawiera większą ilość aminokwasów – z których składają się kolagen i elastyna -  w celu stymulowania nowej produkcji strukturalnych komponentów skóry. Ponadto peptyd Collagen Lift stymuluje syntezę kolagenów kotwiczących połączenie skóry właściwej z naskórkiem (kolageny IV, VII i XVII), niezbędnych dla zwiększenia napięcia i odporności skóry na poluźnianie, Natomiast 3D Instant Lift System odpręża linie twarzy i wygładza powierzchnię skóry dla natychmiastowego efektu „tensorowego”.