Oferta

DDP CELL DETOXIUM - zabieg odtruwający 90 minut

Cena: 140 zł

REZERWUJ

Opis

Absolutna czystość

Głębokie zabiegi oczyszczające mają na celu zwiększenie żywotności komórki, dzięki obecności CELL DETOXIUM, oczyszczających składników aktywnych zdolnych do stymulowania a także wyeliminowania szkodliwych substancji i nie potrzebnych elementów komórkowych. Dla tętniącej życiem i jasnej skóry ,która potrzebuje swobodnego oddychania.Wzór tego leczenia jest oparty na CELL DETOXIUM, aktywnym składniku przyczyniającym się do detoksykacji komórkowej, która stymuluje produkcję "autophagosomes", wewnątrzkomórkowych pęcherzyków zdolnych do znalezienia i rozbicia toksyn oraz nie potrzebnych elementów komórkowych, sprzyjając eliminacji substancji toksycznych i nie potrzebnych produktów komórkowych.Skóra odzyskuje harmonię i może się skutecznie regenerować i ulegać "bio-rewitalizacji".

Oczyszczanie

Leczenie mające na celu aktywowanie układu detoksykacji komórkowej skóry i uleganiu pobudzeniu procesu regeneracji. Dla tętniącej życiem oraz jasnej skóry ,która potrzebuje swobodnego oddychania.

Głębokie oczyszczanie

Zabieg Oczyszczający może być łączony ze wszystkimi zabiegami kosmetycznymi Diego Dalla palma professional twarzy, jak również z technologią RVB SKINTECH dzięki którym składniki aktywne są jeszcze bardziej skuteczne. Chcesz bardziej skuteczne i długotrwałe rezultaty? Kontynuuj leczenie w domu.